Brutalna bójka na pięści w samolocie. Wideo z tego zdarzenia podbija sieć

Do poważnego incydentu doszło w samolocie na lotnisku Narita w Japonii. Niepozorne przepychanki dwóch mężczyzn przerodziły się w poważną awanturę.

Lotnisko w Narita, odległe o ok. 70 km od Tokio. Trwają przygotowania do lotu numer NH6. Pasażerowie linii lotniczych ANA powoli zajmują swoje miejsca w samolocie lecącym do Los Angeles. Czeka ich długa podróż, przed nimi prawie 11 godzin lotu z Japonii do USA.

Nagle jeden z mężczyzn w czerwonej koszuli zaczyna się denerwować.

– Nikt go nie sprowokował. Był spokojny, nawet wyluzowany i nagle zaczął obrażać inne osoby. Chwilę potem zaatakował innego mężczyznę – powiedział w rozmowie z CNN Corey Hour, który nagrał całe zdarzenie.

Agresywny napastnik wdał się w bójkę z innym mężczyzną. W ruch poszły pięści. Po chwili wyszedł, ale wrócił i znów zaatakował.

Według świadków, obsługa zachowała się wzorowo. Próbowała uspokoić sytuację, a kiedy było widać, że nie da jej się opanować, wezwali policję.

– Wszędzie były dzieci, na nagraniu słychać jak płaczą – dodaje Corey Hour.

Napastnik został wyrzucony z samolotu. Do akcji wkroczyła policja

W pewnym momencie autor wideo przestał nagrywać i skonfrontował się z agresywnym napastnikiem. Wtedy obsługa samolotu wyprowadziła mężczyznę z samolotu.

Świadkowie zdarzenia nie wiedzą, co wywołała tak wielka agresję.

Linie lotnicze przeprosiły za 90 minutowe opóźnienie. Napastnik został zatrzymany, policja powiedziała, że był pod wpływem alkoholu.

 

zródło: WP.pl

SKOMENTU JTERAZ

22 Comments

 1. Cześć wszystkim . Zastanawiam się co dzieje się z tymi ludźmi , że zachowują się w tak agresywny sposób ? Ja już nigdy bym nie wpuścił takiego pasażera na pokład , bo nie tylko stwarza zagrożenie dla siebie , ale również dla pozostałych pasażerów .

 2. To jakiś psychol . Jak tak można się zachować w miejscu takim jak samolot . Czy nie mają wyobrażenia osoby które zachowują się agresywnie jakie mogą być skutki ? Nie mówię o fizycznych śladach pobicia , ale gdyby w samolocie coś się popsuło w wyniku uderzenia jakimś przedmiotem który ta osoba by użyła co wtedy ? Czasami nie zdajemy sobie sprawy ze skutków jakie mogą powstać ze zwykłej bójki .

 3. Jak dla mnie to facet psychicznie chory . Nikt normalny tak się nie zachowuje i to w takim miejscu . Na całe szczęście nic złego się nie stało , ale mogłoby dojść do poważnej katastrofy gdyby na przykład przyszło mu do głowy dostać się do pilotów .

 4. Mógł być pod wpływem alkoholu , ale moim zdaniem powinien za to co zrobił ponieść wysoką karę oraz zapłacić wysoką grzywną dla osób które były zmuszone czekać 90 minut na lot .

 5. Już nie jednokrotnie słyszeliśmy o takich zajściach , ale niestety nikt nie wziął sobie do serca , że takie sytuacje będą zawsze . Jak dla mnie nie powinno być alkoholu w żadnym samolocie , ale również przed wejściem do niego pasażerowie powinni być sprawdzani alkomatem i powinno się wpuszczać osoby trzeźwe .

 6. Prawo lotnicze powinno działać bardziej restrykcyjnie na takie zachowania , a zarazem w samolotach moim zdaniem powinni znajdować się osoby które w odowiednim momencie zareagują na taki akt jak miał miejsce w tym przypadku .

 7. Jeśli ja miałbym decydować o losie tego dupka to na pewno nie powtórzyłby takiej sytuacji . Po pierwsze dożywotni zakaz lotami wszystkimi . Bardzo wysoka grzywna i praca na rzecz osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach .

 8. Zakaz picia alkoholu to najlepszy sposób jaki powinien być w samolotach . Tylko niektóre linie chcąc zarobić same podsuwają pasażerowi alkohol , a w tym wypadku szkodzą sami sobie jeśli dochodzi do takiej sytuacji . Jestem przeciwnikiem picia w miejscach publicznych a samolot do takich należy .

 9. Jak to oglądałam i czytałam to na prawdę przerażające . Jak można się tak zachować nawet po alkoholu który przecież jest dla ludzi . Moim zdaniem nie do końca jest w porządku z tą osobą która bójkę wywołała . Mając wpływ na to co się z nim stanie , to skierowałabym go a badania psychologiczne i wtedy mielibyśmy pewność czy sam alkohol tak podziałał .

 10. Moim zdaniem również wydaje mi się , że to nie tylko wina alkoholu .Na takie zachowanie wpływa wiele czynników może to być utrata pracy , rozwód , bezdomność . Nie można nigdy osądzić po kilku minutach kogoś o którym nic się nie wie . Mam nadzieję , że będzie w stanie przeprosić wszystkich i wyjaśnić swoje postępowanie .

 11. Witam wszystkim . Takie sytuacja nie powinny się zdarzać i na pewno osoby pod wpływem alkoholu nie powinny wchodzić na pokład samolotu . Wiem , że powinien ponieść odpowiednią karę do tego co zrobił .

 12. Dla mnie linie lotnicze powinny dbać bardziej o bezpieczeństwo na pokładzie . Personel powinien być przeszkolony na takie ewentualności i zapobiec szybko takiej sytuacji .

 13. Takie zachowanie jest karygodne i nie powinno mieć miejsca . Takie osoby powinny mieć całkowity zakaz wchodzenia na pokład samolotu .

 14. Linie lotnicze powinny się bardziej bardziej zabezpieczać i za każdy taki incydent osoba która dopuszcza się takich rzeczy powinien ponieść wysokie koszty za każdą minutę opużnienia samolotu .

 15. Straszne jak można tak się tak zachowywać przecież człowiek jest myślący i nie powinien tak postępować nawet pod wpływem alkoholu . Jeśli jednak ktoś ma głupi rozum po wypiciu alkoholu to prosta metoda nie pić .

 16. Dla mnie takie sytuacje są szokujące i na pewno nie powinny mieś miejsca w takich miejscach . Moim zdaniem osoby pod wpływem alkoholu nie powinny być wpuszczane na pokład samolotu , a jeśli ktoś tak się zachowuje powinien ponieść wszystkie koszty związane z opóźnieniem lotu .

 17. To jakiś niepoważny facet jeśli tak się zachowuje , a może jeszcze do tego brał jakieś narkotyki i efekt jest bardzo szkodliwy nie tylko dla niego , ale przede wszystkim dla pasażerów samolotu . Prawo powinno surowo karać takich psycholi .

 18. Wydaje mi się , że to facet mający jakieś duże problemy z którymi nie daje sobie rady . Pijąc alkohol myślał pewnie , że podróż minie mu szybko , ale pewnie nie przewidział takiej sytuacji , że coś mu odbije . Zakaz wchodzenia pod wpływem alkoholu na pokład powinien być zakazany i wszystkich powinno się kontrolować .

 19. Wydaje mi się , że to facet mający jakieś duże problemy z którymi nie daje sobie rady . Pijąc alkohol myślał pewnie , że podróż minie mu szybko , ale pewnie nie przewidział takiej sytuacji , że coś mu odbije . Zakaz wchodzenia pod wpływem alkoholu na pokład powinien być zakazany i wszystkich powinno się kontrolować .

 20. Coś jest nie tak z ludźmi , ale również z liniami lotniczymi . To one powinny zadbać o nasze bezpieczeństwo , żeby takie sytuacje nie miały miejsca . Czasami jednak nie można oceniać wszystkich jednakowo , ale powinno się szczególną uwagę przywiązywać do osób które spożywają alkohol w samolocie lub wyczuwa się od nich alkohol .

 21. Ja osobiście karałabym takie osoby które zagrażają życiu innym pasażerom lotu . Nie tylko poprzez kary finansowe , ale również w postaci kierowania takich osób na przymusowe leczenie do przychodni uzależnień od alkoholu .

 22. Witam . Dlaczego wszyscy wydajecie wyrok i opinię o człowieku którego nie znacie ? Czy Wam nigdy nie zdarzyło się za dużo wypić ? Pomyślcie czy nie zrobiliście nic głupiego , a jednak nie ponieśliście żadnej kary . Osobiście wysłuchałabym gościa i mogłabym coś z tego wywnioskować , ale nie od razu go skazywać bez żadnych pytań .

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*